CWzone.cz

CWZONE.cz, tvorba titulku, serialy, filmy, diskuze, recenze filmu, recenze serialu

POHÁDKOVÝ SVĚT

 

# SNĚHURKA: GINNIGER GOODWIN

 

snowV Pohádkovém světě je Sněhurka nejférovější ze všech. Rty rudé jako růže, vlasy černé jako úhel a kůže bílá jako sníh. Z prokletí nekonečného spánku, který na ni uvalila královna, jí zachránil Princ Krasoň. Sněhurka je na cestě žít šťastně až do smrti když se Zlá královna dozví o jejich svatbě a jakmile na ní přijde, slibuje, že se pomstí.  Silná, schopná a sebevědomá, Naše Sněhurka je daleko od stydlivé slečny a to si umíme představit.

Nicméně jakmile Sněhurka otěhotní její obavy o ohrožení ze strany královny, ji donutí k tomu, aby vyhledala znalce budoucnosti, a jediný kdo toto může vidět je Rumpyranda. Udělá dohodu se Sněhurkou. Informace o Královniných plánech za jméno Sněhurčiny nenarozené dcery. Rumpyranda řekne Sněhurce a Krasoňovi, že královna vytvořila silnou kletbu, která pošle každého z pohádkové země na místo, kde budou zbaveni šťastného konce. Ale Rumpyranda jim také řekl, že tady je naděje. Pokud Sněhurka a Krasoň, udrží nenarozenou dceru v bezpečí před prokletím pak za 28 let, se k nim vrátí, a bude moct prokletí zrušit. Sněhurka dodrží dohodu a dá Rumpyrandovi jméno: Emma. Ale za jakou cenu budoucnost?

 

# PRINC KRASOŇ: JOSH DALLAS

 

krasoňJe snad nejvíce legendární ze všech pohádkových princů, Princ Krasoň je to všechno co už o něm víme a ještě víc. Ano, je vysoký, vznešený a krásný, ale je také je vůdce mužů a zkušený bojovník zcela hoden svého královského postavení.

Je to mistr v šermířství – rychlý, rozhodný, s čistým srdcem a každým kouskem ztělesněním pohádkového prince. Když se dozví o nejnovějším plánu Zlé královny, snaží se shromáždit síly a hledá způsob, jak královnu zastavit.

Jejich plán je však ohrožen, když Sněhurka porodí Emmu. Ale skříň, která má dopravit osobu do bezpečí je hotova a vzhledem k tomu že skříň může chránit pouze jednoho Krasoň a Sněhurka se rozhodnou pro novorozence Emmu uvnitř sobě v naději, že se je jednoho dne vrátí osvobodit. 

 

 

# ZLÁ KRÁLOVNA: LANA PARRILLA

 

queenV Pohádkové zemi je naše Zlá královna je krásná, děsivá žena, ze které vyzařuje strašlivá hrozba. Je smrtelným nepřítelem Sněhurky a Prince Krasoňa.  Je rozhodnutá pro pomstu všech obyvatel Pohádkové země a je ochotná udělat cokoliv aby zničila jejich šťastné konce.

Používá temné síly k prokletí celé země, a posílá všechny jeho obyvatele na místo, cituji: „Naprosto hrozné místo, kde jediný šťastný konec bude můj.“ Místo, kde nikdo nebude vědět, čím byli a odkud přišli, všechny tyhle vzpomínky totiž bude mít Zlá královna. Místo bez naděje. Místo, které zní vskutku podobně jako Storybrooke v Maine.

 

 

 

 

# JIMINY CRICKET: ARCHIE HOPPER

 

cricketV pohádkové zemi on je ten slaboučký hlásek, který ti vždy připomíná, abys udělal tu správnou věc. Všichni ho známe jako Pinocchiova pomocníka, který se stále snaží udržet loutku-chlapce dál od hejna pokušení. Ale přemýšleli jste někde, kde Jimini zamířil z okna Geppeteho obchodu té kouzelné noci když modrá víla proměnila Pinocchia ve skutečného chlapce?